Opłata wpisowa

 • 200 jednorazowo

Czesne miesięczne

 • 470 miesięcznie
 • pobyt w przedszkolu
  wyżywienie
  zajęcia dodatkowe
  dodatkowe przybory plastyczne
  ubezpieczenie

Promocja

 • -100 na drugie
  i kolejne dziecko
 • Przykład: 470 – 100 = 370 zł

Opłata wpisowa

Wynosi 200 zł i jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca w przedszkolu – przy przyjęciu do przedszkola będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.
Opłata wpisowa przeznaczona jest na wyprawkę plastyczną, całoroczny cykl koncertów oraz dopłaty do imprez organizowanych przez przedszkole.
Wpisowe jest zwrotne w przypadku rezygnacji z podpisania umowy lub jej rozwiązania na dwa miesiące przed rozpoczęciem roku szkolnego.
W przypadku zapisu dziecka w trakcie trwania roku szkolnego wpisowe przepada w momencie rezygnacji z przedszkola.
Opłata wpisowa pobierana jest co roku.

Czesne

Kwota czesnego to opłata za pobyt dziecka w przedszkolu oraz jego całodniowe wyżywienie. Kwota jest stała niezależnie od ilości godzin pobytu maluszka w placówce i wynosi 470 zł miesięcznie. Płatna jest do 10 dnia każdego miesiąca na konto bankowe przedszkola (podane poniżej).

W przypadku zapisu dwójki dzieci lub więcej do przedszkola lub do klubu dziecięcego „Bajkowy Zakątek”, otrzymują Państwo zniżkę w kwocie 100 zł na drugie i kolejne dziecko, przez cały okres trwania umowy.

Stawka żywieniowa

Stawka żywieniowa wynosi 10 zł dziennie i wliczona jest w czesne. W przypadku usprawiedliwionej nieobecności dziecka zostaje odliczona od kwoty czesnego w następnym miesiącu kalendarzowym za każdy dzień zgłoszonej wcześniej nieobecności.

Numer konta bankowego do wpłat

26 1090 1418 0000 0001 1688 6480